O NÁS

MYWALIT JE ITALSKÁ ZNAČKA DESIGNOVÝCH, ORIGINÁLNÍCH A VELMI KVALITNÍCH RUČNĚ ŠITÝCH PENĚŽENEK, TAŠEK, KABELEK A MÓDNÍCH DOPLŇKŮ. VŠECHNY VÝROBKY JSOU VYROBENY Z VELMI KVALITNÍ A JEMNÉ KŮŽE  NAPPA.

SPOLEČNOST BYLA ZALOŽENA V ROCE 2005, VE STAROBYLÉM MĚSTĚ LUCCA, NACHÁZEJÍCÍM SE V SAMÉM SRDCI TOSKÁNSKA. NÁSLEDNĚ BYLA V CENTRU TOHOTO ELEGANTNÍHO MĚSTA, VE STARÉM ŘÍMSKÉM AMFITEÁTRU KOSMOPOLITNÍ NÁKUPNÍ ČTVRTI, OTEVŘENA NAŠE PRVNÍ PRODEJNA. 

MYWALIT JE KONCEPT PŘEDSTAVUJÍCÍ KVALITU, HRAVOST, ORIGINALITU, UNIKÁTNÍ DESIGN A NEUVĚŘITELNÝ MIX BAREV. 

V PŘEVÁŽNÉ VĚTŠINĚ SE ZAMĚŘUJEME NA VÝROBU PESTROBAREVNÝCH PENĚŽENEK, POUZDER NA DOKLADY A DALŠÍCH PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Z JEDNOTLIVÝCH VÝROBKŮ VYTVÁŘÍME HRAVÉ A ORIGINÁLNÍ KOLEKCE, DNES JIŽ DOPLNĚNÉ TAKÉ ŘADOU VELMI KVALITNÍCH KABELEK, CESTOVNÍCH ZAVAZADEL A NEJRŮZNĚJŠÍCH DOPLŇKŮ. V NABÍDCE MÁME JAK DÁMSKOU, TAK I PÁNSKOU KOLEKCI ZBOŽÍ. 

VŠECHNY NAŠE VÝROBKY JSOU RUČNĚ ŠITÉ S NEJVĚTŠÍ PEČLIVOSTÍ A SMYSLEM PRO KAŽDÝ DETAIL. K VYTVOŘENÍ NAŠICH PRODUKTŮ POUŽÍVÁME POUZE VYSOCE KVALITNÍ NAPPA KŮŽI V RŮZNÝCH PESTROBAREVNÝCH VARIANTÁCH.
DÍKY KVALITNÍ KŮŽI A PEČLIVÉMU ZPRACOVÁNÍ VŠECH NAŠICH VÝROBKŮ, SE NÁM DAŘÍ ZÍSKÁVAT REPUTACI ZNAČKY, VYRÁBĚJÍCÍ KVALITNÍ, ORIGINÁLNÍ A NADČASOVÉ ZBOŽÍ. 

NAŠE KABELKY A PENĚŽENKY JSOU CHARAKTERISTICKÉ ŠKÁLOU SVĚŽÍCH HARMONICKÝCH BAREV, LUXUSNÍM PROVEDENÍM A SOFISTIKOVANÝM SYSTÉMEM RŮZNÝCH KAPSIČEK A PŘIHRÁDEK. ZÁVAN LUXUSU A ORIGINALITY UCÍTÍTE HNED PO PRVNÍM DOTYKU.

CELÝ TÝM, STOJÍCÍ ZA KONCEPTEM MYWALIT, PŘISTUPUJE KE SVÉ PRÁCI S NADŠENÍM, ELÁNEM A LÁSKOU. PROTO DOUFÁME, ŽE SI VÝROBKY MYWALIT ZAMILUJETE NA PRVNÍ POHLED I DOTEK.

POKUD HLEDÁTE PENĚŽENKU, KTERÁ VÁM VYDRŽÍ A ZÁROVEŇ BUDE VKUSNÝM A ORIGINÁLNÍM MÓDNÍM DOPLŇKEM, MYWALIT JE URČITĚ SPRÁVNÁ VOLBA.

DOTÁHNĚTE SVŮJ STYL K DOKONALOSTI!

TĚŠÍME SE NA VÁS V NAŠEM KIOSKU V 1. PATŘE OC PALLADIUM.