KŮŽE NAPPA A RADY K JEJÍ ÚDRŽBĚ

MYWALIT JE ITALSKÁ ZNAČKA ORIGINÁLNÍCH PESTROBAREVNÝCH DOPLŇKŮ. S VÁŠNÍ VYRÁBÍME NADČASOVÉ, PRAKTICKÉ A VYSOCE KVALITNÍ PRODUKTY SE SMYSLEM PRO DETAIL.

MYWALIT BYLA ZALOŽENA V ROCE 2005, VE STAROBYLÉM MĚSTĚ LUCCA, NACHÁZEJÍCÍM SE V SAMÉM SRDCI TOSKÁNSKA. DÍKY KVALITNÍ KŮŽI A PEČLIVÉMU ZPRACOVÁNÍ VŠECH NAŠICH VÝROBKŮ, SE MYWALIT DAŘÍ ZÍSKÁVAT REPUTACI ZNAČKY, VYRÁBĚJÍCÍ KVALITNÍ,HRAVÉ A MODERNÍ ZBOŽÍ S RYZE ITALSKÝM VKUSEM :)

NAPPA KŮŽE:
NAŠE MYWALIT PRODUKTY JSOU VYROBENY Z PRAVÉ PŘÍRODNÍ KŮŽE, PROTO MŮŽE BĚHEM POUŽÍVÁNÍ DOJÍT K NEPATRNÝM ZMĚNÁM STRUKTURY ZBOŽÍ. DÍKY TOMU BUDE VÁŠ ZAKOUPENÝ PRODUKT VŽDY JEDINEČNÝM A NEZAMĚNITELNÝM KOUSKEM.
KŮŽE NAPPA JE CHARAKTERISTICKÁ VELMI HLADKÝM POVRCHEM, MĚKKOSTÍ, HEBKOSTÍ A PŘÍJEMNÝM OMAKEM. JE JEDNOU Z NEJKVALITNĚJŠÍCH KŮŽÍ POUŽÍVANÝCH V GALANTERII. JEDNÁ SE O PŘÍRODNÍ HOVĚZINOVOU USEŇ VYRÁBĚNOU SPECIÁLNÍMI TECHNOLOGIEMI PRO DOSAŽENÍ VYJÍMEČNÝCH VLASTNOSTÍ. JEDNOU Z VYJÍMEČNÝCH VLASTNOSTÍ JE SKVĚLÁ PŘILÉHAVOST BAREV, A PRÁVĚ PROTO JSME SI TUTO KŮŽI VYBRALI PRO ZPRACOVÁNÍ DOPLŇKŮ MYWALIT, KTERÉ JSOU JEDINEČNÉ PRÁVĚ SVÝMI NEZAMĚNITELNÝMI A ORIGINÁLNÍMI BARVAMI.

ABY VAŠE NOVĚ ZAKOUPENÉ PRODUKTY VYPADALY A VYDRŽELY CO NEJDÉLE DOPORUČUJEME NÁSLEDUJÍCÍ:
CHRAŇTE VAŠI PENĚŽENKU/KABELKU PŘED PŘÍMÝM SLUNCEM (NEVYSTAVUJTE JI PŘÍMÉMU SLUNCI). NEJLÉPE TAK UCHOVÁTE PESTRÉ BARVIČKY. V PŘÍPADĚ ŽE JI NAMOČÍTE, NIKDY K JEJÍMU VYSOUŠENÍ NEPOUŽÍVEJTE HORKÝ VZDUCH.
DOJDE-LI KE ZNEČIŠTĚNÍ PRODUKTU, VEŠKERÉ NEČISTOTY VŽDY ODSTRAŇUJTE POMOCÍ SUCHÉHO HADŘÍKU. VÝROBKY OŠETŘUJTE ZA SUCHA A POUŽÍVEJTE JEN PŘÍPRAVKY SPECIÁLNĚ VYROBENÉ K ÚDRŽBĚ KOŽENÝCH MATERIÁLŮ. KŮŽE SE NIKDY NESMÍ PROMOČIT. V TAKOVÉM PŘÍPADĚ BY DOŠLO K JEJÍMU ZNIČENÍ.